Typy sáun


V našej ponuke máme široký výber typov saun, čo Vám zaručí, že si vyberiete tú pravú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Či už ste za rokmi overenú klasiku v podobe fínskej sauny, alebo chcete zažiť autentický zážitok saunovania v saune na drevo. Ak sa však neviete rozhodnúť, v ponuke máme aj kombinované sauny, kde si viete sami vybrať, ktoré typy saun chcete používať naraz v jednej kabine podľa chuti.

O akú saunu máte záujem?

Ikona - slnko

Exteriérové sauny

Vďaka saune umiestnenej v exteriéri - na vašom dvore, či záhrade, objavíte totálny balans a spojenie s prírodou. Vonkajšia sauna je malý saunový domček z kvalitného masívneho prírodného dreva, do ktorého môžete ísť relaxovať a uvoľniť sa hocikedy počas dňa, keď sa Vám zachce. V prípade, že máte k dispozícii málo miesta na osadenie sauny, vhodnou variantou môžu byť vertikálne sudové sauny, navrhnuté špeciálne pre tieto podmienky.

viac o exteriérových saunách chcem exteriérovú infrasaunu
Ikona - domcek

Interiérové sauny

Výhodou sauny vyrobenej na mieru priamo pre Vás je, že sa dá umiestniť a postaviť skoro hocikde a to aj v interiéri domu, chatky, či bytu. Vnútorná sauna Vám ponúkne maximálny komfort saunovania nielen za nepriaznivého počasia. Navyše vďaka umiestneniu vo vnútri Vás z harmónie nevyvedie žiaden prechod zo sauny do sprchy cez dážď. Vnútorné sauny vyrábame z kvalitného prírodného masívneho dreva.

viac o interiérových saunách chcem interiérovú infrasaunu

Vyberte si z rôznych typov sáun

V našej ponuke nájdete mnoho typov saun, od sauny na drevo, infrasauny, cez kombinované a fínske sauny, až po bio parné sauny. Sauny vyrábame výlučne z masívneho prírodného nelepeného dreva, a to zo severského smreku alebo z termizovanej borovice. Samozrejmosťou je aj doplnková služba - výber ľubovoľného dreva na obklad interiérových sáun podľa Vašich predstáv.

Infrabox

Infražiariče nielen do sauny


Infražiarič alebo infrabox je mobilnou saunou pre tých, ktorí sa chcú detoxifikovať saunovaním, ale nemajú na veľkú saunu priestor. Ide o elektrický infražiarič v peknom drevenom obale, ktorý nepotrebuje na infra vyhrievanie uzavretú kabínu. Toto tepelné infražiarenie totiž ohrieva priamo časti tela, na ktoré dopadá a nie na vzduch okolo. Stačí ho len správne nasmerovať, pohodlne sa usadiť a vyhrievať.

viac o infraboxe

Cenník sáun na mieru

Zaujíma vás cena EKO sáun?

Ak máte záujem o niektorú z našich EKO sáun a chcete si zaobstarať čistý a prírodný produkt, ktorým skutočne podporíte svoje zdravie, vyplňte prosím formulár, alebo nás kontaktujte. My sa postaráme o to, aby sme vyhoveli všetkým Vašim požiadavkám.

© Ekosauny.sk